Interiér za jeden den!

Ať už toužíte po oživení jednoho pokoje, nebo zařizujete nové bydlení, pomůžu vám proměnit vaši vizi v design vytvořený na míru. 
Nezasekněte se u listováním časopisy – NAVRHNI TO!

Zadefinujeme si co od interiéru chcete, budeme vytvářet moodboard abychom zjistili zda se v prostoru budete cítit dobře, kreslit půdorysy, tak aby se tam vešlo vše potřebné i hledat konkrétní zařizovací prvky, tedy všechno tak, aby na konci dne bylo hotovo a Vy jste se mohli pustit do realizace.

Moodboard pro Váš interiér

Potřebujete si jen ujasnit styl? Zjistit jaký typ interiérů se Vám líbí a do čeho rozhodně jít nechcete. Konečně se rozhodnout jaké materiály a tvary se Vám líbí? Tak to je náš kurz na tvorbu moodboardu přesně to pravé pro Vás!

Aktuálně samostatně nevypisujeme, ale pokud budete mít zájem ozvěte se!

Kokedama

Mechovou kouli, kterou osadíme rostlinou, dle vlastního výběru. A protože by jedné bylo smutno, tak si na workshopu vyrobíme rovnou tři! Zabere nám to něco okolo tří hodin, během kterých se pobavíme o tom jak kokedama vznikla, odkud pochází, jak namíchat správný základ pro kouli a jak se o náš malý svět následně starat, aby nám taky chvíli vydržel.

Nejbližší termín workshopu: 

Naše Kokedáma je teď pyšnou maminkou, ale hned co to půjde termín vypíšeme!

 

Chcete Váš příběh?

Napište nám...

+ 420 607 719 278

  • Facebook
  • Instagram

©2018 by Navrhni to!

  • Facebook
  • Instagram