top of page
IMG_4776.jpg

Interiér za jeden den!

Ať už toužíte po oživení jednoho pokoje, nebo zařizujete nové bydlení, pomůžu vám proměnit vaši vizi v design vytvořený na míru. 
Nezasekněte se u listováním časopisy – NAVRHNI TO!

Zadefinujeme si co od interiéru chcete, budeme vytvářet moodboard abychom zjistili zda se v prostoru budete cítit dobře, kreslit půdorysy, tak aby se tam vešlo vše potřebné i hledat konkrétní zařizovací prvky, tedy všechno tak, aby na konci dne bylo hotovo a Vy jste se mohli pustit do realizace.

_SJP5964.jpg

Moodboard pro Váš interiér

Potřebujete si jen ujasnit styl? Zjistit jaký typ interiérů se Vám líbí a do čeho rozhodně jít nechcete. Konečně se rozhodnout jaké materiály a tvary se Vám líbí? Tak to je náš kurz na tvorbu moodboardu přesně to pravé pro Vás!

Aktuálně samostatně nevypisujeme, ale pokud budete mít zájem ozvěte se!

IMG_0778_cover_web.jpg

Kokedama

Mechovou kouli, kterou osadíme rostlinou, dle vlastního výběru. A protože by jedné bylo smutno, tak si na workshopu vyrobíme rovnou tři! Zabere nám to něco okolo tří hodin, během kterých se pobavíme o tom jak kokedama vznikla, odkud pochází, jak namíchat správný základ pro kouli a jak se o náš malý svět následně starat, aby nám taky chvíli vydržel.

Nejbližší termín workshopu: 

Naše Kokedáma je teď pyšnou maminkou, ale hned co to půjde termín vypíšeme!

I: Lessons

Chcete Váš příběh?

Napište nám...

+ 420 607 719 278

  • Facebook
  • Instagram

Thanks for submitting!

bottom of page