top of page

ne 25. 6.

|

REA architekti

Rekonstrukce koupelny

Přemýšlíte o rekonstrukci koupelny, ale máte strach, že to bude nekonečný maraton plný technických problémů? Ukážeme Vám, jak na to !

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Rekonstrukce koupelny
Rekonstrukce koupelny

Čas a místo

25. 6. 2023 9:30 – 17:00

REA architekti, Letenské nám. 157/4, 170 00 Praha 7-Bubeneč, Česko

O události

Přemýšlíte o rekonstrukci koupelny, ale máte strach, že to bude nekonečný maraton plný technických problémů? Rozhodli jsme se nechat Vás nakouknout pod pokličku našeho ateliéru, pro který jsou rekonstrukce denním chlebem a rádi vám ukážeme, jak se taková přeměna dá zvládnout s lehkostí, včas a s určeným budgetem.

Na našem workshopu vás provedeme celým procesem rekonstrukce - od načerpání inspirace a výběru materiálů až po odbornou technickou pomoc tak, aby vaše koupelna odpovídala vašim představám a byla taková, jakou jste si vysnili.

Na začátku workshopu se podíváme na dostupné materiály na trhu a vytvoříte si svůj vlastní materiálový návrh - tzv. moodboard, za pomoci reálných vzorků, které máme k dispozici v ateliéru. Následně se ponoříme do návrhu konkrétní koupelny každého z Vás, kde si navrhnete svůj vlastní layout včetně rozložení zařizovacích prvků či spárořezů.  Nezaměříme se pouze na estetickou stránku koupelny, ale také na technické náležitosti, které jsou pro rekonstrukci koupelny klíčové. Ukážeme Vám, jak zkontrolovat správně nataženou hydroizolaci či jak vyspádovat sprchový kout a připraví Vás i na další technické problémy, které mohou během rekonstrukce vzniknout.

A na závěr workshopu se zaměříme na výběr vhodné stavební firmy či řemeslníka, kterému svěříte realizaci. Poradíme Vám, jak si vybrat tu nejlepší firmu a uzavřít smlouvu, která bude pro vás výhodná.

Náš workshop je ideální pro každého, kdo chce mít vlastní dokonalou koupelnu, ale nechce, aby se rekonstrukce stala noční můrou. Odnesete si naše know how získané v praxi a svůj vlastní návrh koupelny, která bude dokonalou kombinací funkčnosti a estetiky. S námi si užijete proces rekonstrukce a výsledek bude přesně takový, jaký jste si přáli.

Vstupenky

  • workshop koupelna

    3 790,00 Kč
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page