top of page

st 05. 7.

|

Praha 7

Návrh obytného prostoru s kuchyní a jídelnou

Stojíte před stavbou či rekonstrukcí, ale máte strach, že to bude nekonečný maraton plný technických problémů? Ukážeme Vám, že to tak být nemusí!

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Návrh obytného prostoru s kuchyní a jídelnou
Návrh obytného prostoru s kuchyní a jídelnou

Čas a místo

05. 7. 2023 9:30 – 17:00

Praha 7, Letenské náměstí 4, Praha 7, 170 00

O události

Stojíte před stavbou či rekonstrukcí, ale máte strach, že to bude nekonečný maraton plný technických problémů? Rozhodli jsme se nechat Vás nakouknout pod pokličku našeho ateliéru, pro který jsou návrhy interiérů a rekonstrukce denním chlebem a rádi vám ukážeme, jak na to s lehkostí, včas a s určeným budgetem.

Na našem workshopu vás provedeme celým procesem návrhu hlavní obytné místnosti tedy obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou - od načerpání inspirace a výběru materiálů až po odbornou technickou pomoc tak, aby Váš návrh odpovídala vašim představám a byl takový, jaký jste si vysnili.

Na začátku workshopu se podíváme na dostupné materiály na trhu a vytvoříte si svůj vlastní materiálový návrh - tzv. moodboard, za pomoci reálných vzorků, které máme k dispozici v ateliéru. Následně se ponoříme do návrhu  každého z Vás, kde si navrhnete svůj vlastní layout včetně rozložení jednotlivých kusů nábytku včetně rozložení kuchyňské linky.  Nezaměříme se pouze na estetickou stránku, ale také na technické náležitosti, které jsou pro návrh klíčové.

A na závěr workshopu se zaměříme na výběr vhodné stavební firmy či řemeslníka, kterému svěříte realizaci. Poradíme Vám, jak si vybrat tu nejlepší firmu a uzavřít smlouvu, která bude pro vás výhodná.

Náš workshop je ideální pro každého, kdo chce mít vlastní dokonalé bydlení, má chuť se do toho pustit sám, ale nechce, aby se rekonstrukce stala noční můrou. Odnesete si naše know how získané v praxi a svůj vlastní návrh, který bude dokonalou kombinací funkčnosti a estetiky. S námi si užijete proces a budete připraveni na realizaci. 

Vstupenky

  • Návrh obytného prostoru

    3 790,00 Kč
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page