top of page

so 19. 10.

|

Ateliér Navrhni to!

Interiér za jeden den!

Navrhni si interiér za jeden den!

Workshop je bohužel naplněn...
Koukněte na další termíny
Interiér za jeden den!
Interiér za jeden den!

Čas a místo

19. 10. 2019 10:00 – 17:00

Ateliér Navrhni to!, Letohradská 7, Prague 7-Holešovice, Czechia

Hosté

O události

Co Vás čeká?

Budeme se věnovat všemu, co je nezbytné k úspěšnému návrhu interiéru.

Před samotným začátkem tvorby, budeme hloubat a definovat si co vlastně od svého interiéru chcete. Jak se v něm chcete cítit a co v něm nesmí chybět. Což je to naprosto klíčová část celého procesu návrhu.

Budeme pokračovat tvorbou moodboardu. V ateliéru máme velké množství reálných vzorků, které k tomu budeme používat, vyzkoušíte si tedy přímo na místě, jak Vám různé materiály k sobě ladí a zda lahodí vašemu oku!

Následně nás bude čekat návrh samotný:

Půdorys

Předem vám na základě poslaných podkladů připravím půdorysy, do kterých budete zakreslovat varianty řešení prostoru. Nebojte, máme na to důmyslný systém, díky kterému vůbec nevadí, že nevíte, jak s návrhem postupovat.

Konzultace s architektem po celou dobu workshopu, osobní přístup a důraz na jedinečnost prostoru zaručí, že váš návrh bude funkční a realizovatelný.

Budeme vše konzultovat, řešit zapeklitosti prostoru a to tak dlouho, až budeme mít naprosto dokonalý návrh, ten jeden jediný nejlepší. Pak nás bude čekat už jenom ta nejlepší část. Mravenčí práce s hledáním těch nejvhodnějších zařizovacích předmětů, které se budou hodit k vašemu moodboardu tak, aby celá atmosféra byla prostě dokonalá.

Je toho dost, ale po náloži kreativní práce budete odcházet s hotovým návrhem a s radostí, že zbývá už jen pustit se do realizace.

A kdyby jste v budoucnu přeci jen potřebovali trochu pomoct, tak v rámci workshopu máte jednu hodinovou konzultaci zcela bezplatně.

kapacita: 4 nadšenci do interiérů

Tak neváhejte a přihlašte se!

Budu se na Vás a Vaše interiéry těšit!

Martina & Navrhni to!

Vstupenky

  • workshop

    2 000,00 Kč
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page