top of page

so 19. 1.

|

Ateliér Navrhni to!

Interiér za jeden den!

Přijďte si navrhnout Váš interiér během jednoho dne!

Workshop je bohužel plný ...
Kouknout na další termíny
Interiér za jeden den!
Interiér za jeden den!

Čas a místo

19. 1. 2019 10:00 – 18:00

Ateliér Navrhni to!, Letohradská 7, Prague 7-Holešovice

Hosté

O události

Přijďte se s námi během jednoho dne prokousat problematikou návrhu interiéru a odnést si ten svůj, dle kterého už budete moci z vesela začít realizovat změny u Vás doma!

Co Vás čeká?

Budeme se věnovat všemu, co je nezbytné k úspěšnému návrhu interiéru.

Před samotným začátkem tvorby, budeme hloubat a definovat si co vlastně od svého interiéru chcete. Jak se v něm chcete cítit a co v něm nesmí chybět. Což je to naprosto klíčová část celého procesu návrhu.

Budeme pokračovat tvorbou moodboardu. V ateliéru máme velké množství reálných vzorků, které k tomu budeme používat, vyzkoušíte si tedy přímo na místě, jak Vám různé materiály k sobě ladí a zda lahodí vašemu oku!

Následně nás bude čekat návrh samotný:

Půdorys

Předem vám na základě poslaných podkladů připravím půdorysy, do kterých budete zakreslovat varianty řešení prostoru. Nebojte, máme na to důmyslný systém, díky kterému vůbec nevadí, že nevíte, jak s návrhem postupovat.

Konzultace s architektem po celou dobu workshopu, osobní přístup a důraz na jedinečnost prostoru zaručí, že váš návrh bude funkční a realizovatelný.

Budeme vše konzultovat, řešit zapeklitosti prostoru a to tak dlouho, až budeme mít naprosto dokonalý návrh, ten jeden jediný nejlepší. Pak nás bude čekat už jenom ta nejlepší část. Mravenčí práce s hledáním těch nejvhodnějších zařizovacích předmětů, které se budou hodit k vašemu moodboardu tak, aby celá atmosféra byla prostě dokonalá.

Je toho dost, ale po náloži kreativní práce budete odcházet s hotovým návrhem a s radostí, že zbývá už jen pustit se do realizace.

A kdyby jste v budoucnu přeci jen potřebovali trochu pomoct, tak v rámci workshopu máte jednu hodinovou konzultaci zcela bezplatně.

kapacita: 4 nadšenci do interiérů

délka workshopu: 8 hodin, tedy celý den

Tak neváhejte a přihlašte se!

Budu se na Vás a Vaše interiéry těšit!

Martina & Navrhni to!

Vstupenky

  • workshop

    2 000,00 Kč
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page